LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon operacioni i Adriana Matoshi/ Familjarët japin lajmin e mirë

1 Dhjetor 2021, 12:15, Lifestyle CNA

Aktorja e njohur Adriana Matoshi dhe njëkohësisht deputete e Vetëvendosjes, para disa ditësh  ka dhënë një lajm aspak të mirë për ndjekësit e saj. Pas 9 viteve që ajo ka trajtuar tumorin në kokë, i ishte rikthyer sërish.

Sot, aktorja ka thënë se do t?i nënshtrohet operimit në Tiranë, dhe si duket operacioni ka mbaruar.

Familjarë e kolegë të saj kanë dhënë lajmin e mirë, duke konfirmuar se operacioni ka përfunduar me sukses.

Kujtojmë se Matoshi pasi zbuloi serish tumorin,  ka bërë apel që të vlerësojmë gjërat që më së shumti kanë rëndësi për ne dhe të mos lakmojmë më shumë se sa na nevojitet./CNA.al

Lajmet e fundit nga