LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk lejoi Semin të fliste me Donaldin/ Ndjekësit nuk kursejnë as Arbanën: Turp, manipulatore

1 Dhjetor 2021, 13:57, Lifestyle CNA
Nuk lejoi Semin të fliste me Donaldin/ Ndjekësit nuk kursejnë as

Në rrjedhën e komenteve negative që kanë vërshuar në mediat online, pas afrimitetit të Donaldit dhe Triksës, nuk është kursyer as Arbana Osmani.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Semi ka kërkuar t?i thotë diçka Donaldit në lidhje me marrëdhenien e tij me këngëtaren por nuk ka mundur seper moderatorja, Arbana, i ka thënë kategorikisht: Jo, nuk është e mundur.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë edhe kundër saj.

?Turp Arbana nga ty nuk prisja te luaje me njerezit. Je nje manipulatore e tmerrshme?!

?Aman hi syve jo,e tha nuk e tha ashtu Meridiani dha indikacjone te rrema,dhe konkurenti duhet te ishte informuar,dhe denimi qe i dhate qesharake,ta lem punen e Bores qe thoni te komentojm ata brenda Jo jasht,nuk po sulmohet dashuria e tyre po menyra si i ben gjerat, ishte thik”pas shpine?.

?U duke shume qart Arbana Osmani me Boren dhe Semin e paskit personaleeee turp turpt te te vi ishalla kshtu ta befshin dhe ty pler?, janë disa prej komenteve./CNA.al

Lajmet e fundit nga