LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Bebe Rexha/ S’më duhen trofetë, dua të kujdesem për familjen

1 Dhjetor 2021, 16:22, Lifestyle CNA
Habit Bebe Rexha/ S’më duhen trofetë, dua të kujdesem

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka dhënë një intervistë në të cilën ka rrëfyer se për të pak rëndësi ka sa trofe dhe çmime vlerësimi merr,  për aq kohë sa arrin të kujdeset për familjen e saj.

Sipas Tmz, Bebe Rexha mund të ketë tre këngë ku secila prej tyre ka thyer shifrën e miliarda shikimeve, por ajo ende nuk ka fituar ndonjë çmim të madh. Këngëtarja tha se kjo bëhet për tre arsye: politika, paraja dhe marka.

Ajo shtoi se edhe pa u përpjekur shumë dhe pa debatuar me njerëzit , ajo është ende mjaft e suksesshme për t?u blerë prindërve të saj një shtëpi.

?Gjithçka që di është se do të shkruaj këngën më të mirë që mundem dhe do të bëj ç?është e mundur për t?u kujdesur për nënën time, babanë dhe familjen time. Në fakt unë po u blej atyre një shtëpi tani?, tha ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga