LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Unë jam bishë mali”/ Plas sërish sherri mes Arjolës dhe Antonelës: Ti je sorrë me flatra të thyera

2 Dhjetor 2021, 07:58, Lifestyle CNA
“Unë jam bishë mali”/ Plas sërish sherri mes

Debati i Arjolës dhe Antonelës u komentua shumë gjatë spektaklit të kaluar të ?Big Brother Vip?.

Kujtojmë se Antonela akuzoi Arjolën se ajo i mban mëri për shkak të ish-konkurentit të ?Përputhen? Atdheut, i cili si duket është mik i të dyja vajzave.

Atdheu reagoi direkt dhe shfaqi haptas mbështetjen për Arjolën.

Si dukët debati i tyre është ?ndezur? sërish ditën e djeshme.

Pjesë nga biseda mes vajzave.

Antonela: Dua të më sqarosh nëse vërtet mendon se unë ta kam prishur të falurën ty

Arjola: Ti nuk di të dëgjosh, të kam thënë 1000 herë që nuk ta thash me atë kuptim. Ta thash vetëm që të kuptoje që toni i lartë i zërit nuk është vetëm prej meje në këtë shtëpi

Antonela: Unë nuk të akuzova ty vetëm për zërin por problemin e kisha më shumë me termat e përdorura

Arjola: Ku e ke ti problemin me termat? Unë nuk tu drejtova ty, kam folur me miqtë e mi dhe ti nuk ke pse ofendohesh fare

Antonela: Ti sorrë, që na akuzon që të prishkemi faljen

Arjola: Nuk jam sorrë, jam shqiponjë

Antonela: Ama i ke flatrat e thyer

Arjola: Nëse shikon fasho atëherë po, unë fasho dhe allçi nuk kam. Mua në fakt më thërrasin bishë malesh./CNA.al

Lajmet e fundit nga