LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kam flutura në stomak”/ Beatrix bën deklaratën e rradhës për Donaldin: Çdo gjë është magjike

2 Dhjetor 2021, 07:27, Lifestyle CNA
“Kam flutura në stomak”/ Beatrix bën deklaratën e

Marrëdhënia mes Beatrix dhe Donaldin është momentalisht tema më e diskuatuar. Kujtojmë se deklaratat e dyshes kanë bërë shumë bujë në rrjet dhe janë komentuar pafund. Fansat e çiftit Bora Donald, e shohin këtë veprim si tradhëti dhe nuk kanë nguruar të shpërthejnë kundër aktorit.

Si duket deklaratat e tyre vazhdojnë.

Së fundi Beatrix, Sarah dhe Beniada kanë bërë një bidesë mes vajzash dhe tema e bisedës ka qenë pikërisht raporti me Donaldin.

Trix-a ka pranuar se ka pasur prej kohësh pëlqim për Donaldin, por kishte vendosur t?i ndrydhte ndjenjat sepse situata është e komplikuar. Më pas ishte Donaldi ai që i dha disa sinjale dhe gjërat ndryshuan.

?Kam flutura në stomak gjithë kohës. Gjithçka që ndodhi ishte magjike?, u shpreh më tej Beatrix./CNA.al

Lajmet e fundit nga