LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A je puthur me Donaldin?/ Beatrix jep përgjigjen e sinqertë: Po shijojmë momentin…

2 Dhjetor 2021, 08:29, Lifestyle CNA
A je puthur me Donaldin?/ Beatrix jep përgjigjen e sinqertë: Po

Afrimiteti i Beatrix dhe Donaldit është kometuar pafund jo vetëm nga ana publikut por edhe nga ana banorëe.

Gjatë mbrëmjes së djeshme ata nisën të ngacmojnë dyshen, madje Sara i ka bërë një pyetje më pikante.

Sara e ka pyetur Beatrixin se a janë puthur me Donaldin. Ndërkohë këngëtarja Beatrix Ramosaj është përgjigjur; Jo jemi duke e shijuar momentin.

Kujtojmë se Donaldi dhe Beatrixi kanë deklaruar se pëlqejnë njëri tjetrin./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga