LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaji që kemi humbur/ Shenja që Donaldi bëri në shpinën e Triksës për t’i dërguar mesazh Borës

2 Dhjetor 2021, 12:53, Lifestyle CNA
Detaji që kemi humbur/ Shenja që Donaldi bëri në

Në momentin që spektakli i ?Big Brother? u mbyll, para dy ditësh, produksioni u tha banorëve që të zgjidhnin 2 persona për të fituar një darkë.

Banorët zgjodhën dyshen, Donald dhe Beatrix.

Një nga ndjekësit e Olti Currit, i ka dërguar një mesazh ku shkruan se Donaldi paska bërë një shenjë mbrapa shpinës së Beatrixit e cila po aludohet se është shenjë për Borën.

Më tej ndjekësi ka treguar se kjo shenjë në Amerikë përdoret për t?i çuar sinjal një personi të dashur, duke nënkuptuar kështu fjalën ?Të Dua?.

Ky sinjal ?ndez? dyshimet se Donaldi është duke krijuar lojë brenda shtëpisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga