LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas sherrit të bujshëm, mamaja e Antonelës reagon ashpër ndaj Arjolës

2 Dhjetor 2021, 08:54, Lifestyle CNA
Pas sherrit të bujshëm, mamaja e Antonelës reagon ashpër

Antonela Berisha dhe Arjola Demiri patën një debat të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ky debat u komentua shumë gjatë spektaklit të kaluar të ?Big Brother Vip?.

Kujtojmë se Antonela akuzoi Arjolën se ajo i mban mëri për shkak të ish-konkurentit të ?Përputhen? Atdheut, i cili si duket është mik i të dyja vajzave.

Atdheu reagoi direkt dhe shfaqi haptas mbështetjen për Arjolën.

Si duket debati i tyre është ?ndezur? sërish ditën e djeshme.

Pas kësaj ka reaguar ashpër edhe mamaja e Antonelës.

Ajo në një koment në Instagram e quan Arjolën viktimë dhe shkruan për sakrificat e Antonelës.

?Dikush bën viktimën se ka rrit fëmijët e vet? detyrën ka bërë si çdo nënë. Çdo të them unë për ty o shpirt që ke rritur tre vëllezërit e tu. Ke studiuar, ke punuar, ke siguruar një të ardhme tënden. Ti je krenaria ime. Do të jesh gjithë jetën e do të mbetesh gjithë jetën. Vazhdo kështu siç di të jesh vetëm ti. Tregoju se një femër e vetme arrin ku të dojë?, shkroi Donika./CNA.al

Lajmet e fundit nga