LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Donaldi dhe Beatrix të pandashëm/ Kërcejnë nën tingujt e këngës romantike

2 Dhjetor 2021, 10:55, Lifestyle CNA
Donaldi dhe Beatrix të pandashëm/ Kërcejnë nën tingujt

Afrimiteti i madh i Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania është kthyer në temën më të komentuar të momentit ndërkohë që rrjeti ka shpërthyer me komente negative ndaj tyre.

Si duket dyshja Donaldi-Beatrix janë kthyer në dy persona të pandashëm. Ata janë parë duke kërcyer nën tingujt e këngës së Albanit ?Unë dhe ti?, ndërkohë që banorët e tjerë shijojnë kërcimin e tyre.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se Donaldi pak javë më parë shprehur hapur se e do ende Bora Zemanin, e cila edhe e surprizoi me hyrjen në shtepi, dhe vetëm 10 ditë më parë i dërgoi edhe varësen e tij, si dhuratë për 3 vjetorin e njohjes së tyre.

Por, së fundi ai ka shprehur pëlqim edhe për Beatrixën, ku edhe kjo e fundit ka deklarauar të njëjtën gjë, edhe pse në internet po publikohen edhe komentet që Beatrix ia kishte bërë Borës për surprizën ndaj Donaldit./CNA.al

Lajmet e fundit nga