LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çuni 30 vjeç, bën si fëmijë”/ Kriset marrëdhënia mes Dj Pm dhe Sarës

2 Dhjetor 2021, 15:44, Lifestyle CNA
“Çuni 30 vjeç, bën si fëmijë”/ Kriset

Marrëdhënia mes Dj Pm dhe Sarës, duket se sa vjen bëhet edhe më e ftohtë. Mes dyshes ka patur një hatërmbetje ku, Pm ka refuzuar ftesën e Sarës për të bërë trajtim të fytyrës.

Pas kësaj Sara e revoltuar në dhomën e rrëfimit është shprehur se ka bërë gabim që ka zgjedhur Pm dhe se bën si fëmijë.

?Pm kujton se duhet me i shku pas fijes. Çuni 30 vjeç tu bo si fëmijë. As më intereson fare, bëra gabim që e zgjodha, të bëjë çfarë të dojë?, është shprehur Sara.

Kujtojmë se ka qenë Sara e para që ka bërë hapin drejt Pm duke i lënë të kuptojë se ka një pëlqim për të.

Marrëdhënia e tyre ka patur shumë ulje ngritje dhe shpesh herë Sara ka fajësuar veten për këtë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga