LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Me pikëpamje të ndryshme politike/ Floriana Garo flet për marrëdhënien me vjehrrën

2 Dhjetor 2021, 16:21, Lifestyle CNA
Me pikëpamje të ndryshme politike/ Floriana Garo flet për

Drejtoresha e komunikimit të Foltoreve të Sali Berishës, Floriana Gasha ka rrëfyer më shumë detaje rreth marrëdhënies së saj me vjehrrën.

Garo ka theksuar se ka marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën, por ka dhe diskutime përsa i përket bindjeve politike.

Ajo ka treguar se vjehrra e saj është gjithashtu me bindje të djathta por ka një tjetër mendësi për arritjen e asaj Shqipërie që ne duam të kemi.

Garo e ka thënë hapur që vjehrra e saj nuk e ka përqafuar angazhimin e saj por ajo ka nënvizuar se janë një familje ku secili ka mendimet e tyre demokratike.

?Në fakt vjehrra më mori në telefon më kanë marrë ata të Top Channel se deshën një përshëndetje nga un. Marrëdhëniet me vjehrrën janë shumë të mira.

Ka patur diskutime mes nesh, sepse bindjet janë të ndryshme. Vjehrra ime është e djathtë por ka tjetër mendësi për arritjen e asaj Shqipërisë që ne duam të kemi. Nuk e ka përqafuar angazhimin tim por unë kam mbështetjen e tim shoq por jemi një familje që mendimet tona janë demokratike?, është shprehur Floriana Garo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga