LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I çmenda komshinjtë duke bërtitur”/ Si u zhduk komenti i Beatrix nga fotoja e Bora Zemanit?

2 Dhjetor 2021, 20:01, Lifestyle CNA

Pas konfirmimit të pëlqimit të Donaldit dhe Beatrixit, në rrjetet sociale qarkulloi komenti që këngëtarja kishte bërë pas episodit të puthjes mes moderatores dhe aktorit.

?Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit love you zemër!!?, shkruante Beatrix në një prej postimeve të Borës.

Por gjatë një kërkimi në rrjetet sociale, rezulton që komenti i Beatrix është fshirë. Nuk dihet nëse komenti është fshirë nga Bora Zemani apo menaxheri që kujdeset për faqen e Beatrix.

 

 

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Kujtojmë se Donaldi dhe Trixa po shfaqen shumë afër njëri-tjetrit ku nuk kanë munguar as puthjet dhe ledhatimet mes tyre.

Së fundi ata shfaqen në të njëjtin shtrat duke u përkëdhelur madje po aludohet se ka ndodhur edhe puthja e shumëpritur mes tyre megjithëse në video është i paqartë ky moment./ CNA.al

Lajmet e fundit nga