LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nga puthjet dhe përqafimet tek krevati/ Donald dhe Beatrix hedhin hapin e radhës

2 Dhjetor 2021, 19:13, Lifestyle CNA
Nga puthjet dhe përqafimet tek krevati/ Donald dhe Beatrix hedhin hapin e

Donaldi dhe Beatrix tashmë e kanë thelluar edhe më shumë afrimitetin e tyre.

Përveç puthjeve dhe ledhatimeve në çdo cep të shtëpisë, Donaldi dhe Beatrix tashmë ndajnë edhe shtratin bashkë.

Çifti shfaqen të përqafuar njëri me tjetrin dhe nuk kanë munguar as puthjet shumë pranë buzës nga Donaldi.

Ndërkohë nga ana tjetër kjo marrëdhënie është e papranueshme nga ndjekësit në rrjetet sociale të cilët kanë shpërthyer ndaj dyshes.

Gjtihashtu ata shprehin hapur mbështetjen ndaj moderatores Bora Zemani./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga