LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Puthje pasionante mes Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

2 Dhjetor 2021, 21:53, Lifestyle CNA

Puthja e shumëpritur mes Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj sapo ka ndodhur.

Në dasmën e organizuar nga Big Brother Vip, Donaldi dhe Beatrix kanë shkëmbyer një puthje pasionante.

Kujtojmë se prej ditësh Donaldi dhe Beatrix kanë shprehur pëlqimin e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip. / CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga