LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-Nuse dhe dhëndër/ Beatrix dhe Donaldi ‘martohen’ në Big Brother Vip

2 Dhjetor 2021, 21:37, Lifestyle CNA
VIDEO-Nuse dhe dhëndër/ Beatrix dhe Donaldi ‘martohen’

“Vëllai i madh” ka kërkuar nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip që të organizojnë një dasmë jugu.

Nusja dhe dhëndri janë zgjedhur, Beatrix dhe Donaldi.

Veshaj është veshur me kostumin e zi, ndërsa Beatrix ka veshur fustanin e bardhë të nusërisë.

Triksa është shprehur se ndihet shumë në siklet për dasmën por Donaldi është kujdesur që ta çlirojë nga komplekset dhe sikleti.

Ndërkohë atmosfera në shtëpi ka qenë shumë e zjarrtë dhe festive.

E ftuara speciale e mbrëmjes ka qenë këngëtarja e muzikës popullore Irini Qirjako./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga