LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Antonela ia thotë në fytyrë Dj Pm/ “Ti po e përdor Sarën, zgjohu nga gjumi para se të eleminohesh”

2 Dhjetor 2021, 21:02, Lifestyle CNA

Antonela Berishaj në një bisedë me Dj Pm dhe Sarën iu ka thënë në fytyrë atë që mendon për ta.

Ajo u shpreh se Pajtimi po e përdor për lojë Sarën dhe nga ana tjetër Sara nuk është e interesuar për të.

Në fund Antonela ka këshilluar Pajtimin të zgjohet nga gjumi dhe të bëjë diçka më productive se shakatë me Donaldin dhe lojën me Sarën.

?Ti po e përdor Sara Berishën. Ti Pm si karakter nuk mudn të bëje gjë tjetër vecse shaka me Donaldin dhe një lojë me Sarën. Sara nuk është shumë e interesuar për ty dhe ti ke  rënë në qetësi. Kështu që të sugjeroj që para se të dalësh në nominim dhe të eleminohesh nga hstëpia të zgjohesh nga gjumi dhe të bësh diçka produktive?, ka thënë Antonela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga