LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si Kate Middleton i ktheu në trend këta dy aksesorë flokësh?

3 Dhjetor 2021, 08:16, Lifestyle CNA

Dukesha e Anglisë Kate ka dalluar gjithmonë për stilin e saj unik, aq sa e kthen edhe në trend?

Dy prej aksesorëve që Kate riktheu në vëmendjen e të gjithëve duket se janë kthyer në të preferuarat e shumë vajzave dhe po i shohim gjithandej; në rrugë, në Instagram dhe në tapetin e kuq. Rrethi i madh i kokës është një aksesor që ajo e preferon shumë dhe ka frymëzuar shumë vajza që e kanë kthyer në një aksesor të pandarë për to.

Lajmet e fundit nga