LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndizet” romanca në “Big Big Brother”/ Edhe Sarah me Pajtimin shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin

3 Dhjetor 2021, 07:48, Lifestyle CNA

Sarah dhe dj Pm së fundi kanë pasur shumë paqartësi me njëri-tjetrin.

Gjithsesi mbrëmjen e djeshme edhe ata kanë shkëmbyer një puthje mes tyre.

Kujtojmë se ka qenë Aarah ajo e cila i ka dhënë puthjen e parë Pajtimit, e cila më pas u shoqërua më shumë zhurmë brenda shtëpisë dhe u kundërshtua fort nga ana e Fifit.

Gjithsesi PM para disa ditësh ka konfuzuar pafund publukun pasi u shpreh se nuk do që të lidhet brenda shtëpisë.

Pas kësaj deklarate, marrëdhënia mes tyre ka qenë disi e komplikuar.

Por dje, mbase, të frymëzuar nga Donaldi dhe Triksa, edhe çifti tjetër, Sarah dhe Pm janë puthur duke nënkuptuar se kanë sheshuar problemet e tyre./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga