LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Bora Zemani merr vendimin e rëndësishëm

3 Dhjetor 2021, 09:09, Lifestyle CNA

Bora Zemani prej kohësh është kthyer në një nga e emrat më të përfolur. Edhe pse shpesh herë moderatorja zgjedh të qëndrojë në heshtje, emri i saj lakohet shpesh herë.

Së fundi po përflitet se Bora ka marrë vendimin të largihet nga moderimi i ?Festivalit të RTSH. Pak kohë më parë u tha se ky festival, do të drejtohej natën e parë nga Bora Zemani, Jonida Maliqi, Isli Islami dhe Kelvi Kadilli.

Por, burime për Kryefjala.com janë shprehur se Bora Zemani ka hequr dorë nga prezantimi i festivalit.

Mund të ketë shumë arsye për këtë vendim, por ajo që aludohet më së shumti është fakti  se nuk e ka parë të denjë për karrierën e saj ose ndoshta arsyeja e fshehur, është nga trazirat e momentit.

Kujtojmë se pas deklaratave të ish partnerit të Bora Zemanit, Donald Veshaj se ka pëlqim për Beatrix, pavarësisht se ka lënë pezull një sqarim me moderatoren po bejnë shumë bujë në rrjet. Gjithsesi Bora ka zgjedhur të mos i komentojë./CNA.al

Lajmet e fundit nga