LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Banorët nuk mbajnë dot të qeshurën/ Beatrix nuk e di sa bëjnë 12+4

3 Dhjetor 2021, 11:44, Lifestyle CNA

Beatrix Ramosaj është kthyer në emrin më të përfolur të momentit, menjëherë pas afrimitetit me Donaldin.

Kujtojmë se gjatë mbrëmjes së djeshme, pas “dasmës” ata shkëmbyen edhe disa puthje.

Beatrix ka treguar në shtëpi gjithashtu se nuk është mirë në matematikë.

Në një bisedë me banorët e shtëpisë, Beatrix ka treguar se është e dobët në shifra kur u pyet se sa bëjnë ?12+4?, duke u përgjigjur me ?26?.

Banorët, pasi dëgjuan përgjigjen nisën të qeshin dhe më pas i thanë se se përgjigja e saktë është ?16?./CNA.al

Lajmet e fundit nga