LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meridiani nis “betejën”/ Ngacmon Ilirin, Donaldin dhe Pajtimin

3 Dhjetor 2021, 15:01, Lifestyle CNA
Meridiani nis “betejën”/ Ngacmon Ilirin, Donaldin dhe Pajtimin

Sonte një prej banorëve do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip. Të nominuarit e javës janë Beniada Nishani, Meridian Ramçaj, Antonela Berishaj, Monika Lubonja dhe Valon Shehu.

Pas ngjarjeve të fundit të ndodhura në shtëpinë e Big Brother, Meridian Ramçaj, ka nisur sulmet ndaj banorëve duke i thumbuar.

Gjatë një bisede me disa prej tyre, Meridiani është shprehur se disa prej banorëve e kanë marrë çmimin e tyre nga Big Brother Vip.

Ky ka qenë një thumb i drejtpërdrejtë për tre prej banorëve, Ilirin, Donaldin dhe Pajtimin.

?Ti Ilir e more çmimin tënd, Sabianin, edhe Donaldi mori Trixën, edhe Pajtimi Sarën?, është shprehur Meridiani./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga