LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas komenteve negative, reagon nëna e Beatrix: Ke mbështetje gjithë Kosovën

3 Dhjetor 2021, 12:59, Lifestyle CNA

Afrimiteti me Beatrix dhe Donaldit është komentuar pafund, sidomos pas mbrëmjes së djeshme, ku dyshja kanë shkëmbyer disa puthje me njëri-tjetrin.

Të gjithë fansat e çiftit Donald dhe Bora, kanë kritijuar këtë sjellje të tyre duke e parë si tradhëti ndaj moderatores dhe kanë vërshuar me komente negative në rrjet.

Si duket kjo situatë e krijuar mes Donaldit e Beatrixës ka përfshirë edhe familjarët e tyre.

Komentet e shumtë kanë bërë edhe nënen e Beatrix të reagojë. Ajo ka ndarë në instagramin e saj një reagim në të cilin shkruan se në jëmi një popull kaq i vogel dhe shumë paragjykues.

Ajo shprehet gjithashtu se Beatrix ka mbështetjen e të gjithë Kosovës./CNA.al

Lajmet e fundit nga