LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Qesha shumë kur bënin moral”/ Rudina Dembacaj komenton “trekëndëshin” Bora-Donald-Beatrix

3 Dhjetor 2021, 13:52, Lifestyle CNA

Trekëndëshi i formuar mes Beatrix-Donaldit dhe Borës është kthyer në temën më të komentuar të momentit.

Kujtojmë se që në hyrje të Donaldit, u përmend shpesh herë Bora dhe pas hyrjes së kësaj të fundit në shtëpi, ku u takua me aktorin dyshja lanë një takim pezull.

Madje në përvjetorin e tyre, Donaldi i dërgoi si dhuratë një varse.

Por si duket gjerat kanë ndryshuar.

Pas daljes së Semit nga shtëpia, mikeshës së ngushtë të Borës, ai shfaqi një afrimitet të madh me këngëtaren Beatrix Ramosaj, po ashtu konkurrente në reality-shoë.

Madje, ditën e djeshme dyshja kanë shkëmbyer një puthje me njëri-tjetrin.

Duket se e gjithë kjo situatë ka bërë lëmsh rrjetin.

Rudina Dembacaj është personazhi i radhës që s?mund t?i shpëtonte pyetjeve lidhur me këtë situatë.

?Në fakt qesha shumë kur ca njërëz bënin ?moral? kundër Donaldit ndërkohë që unë i njoh nga afër e s?kan lënë gjëëëë? Qesha me lot.

Bora yll.

Trixa yll.

Donaldi gjithashtu super djalë, e njoh që 19 vjeç. Ku di unë tani?- është shprehur aktorja./CNA.al

Lajmet e fundit nga