LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndihem mirë që ajo nuk është këtu tani”/ Donaldi flet për Semin

3 Dhjetor 2021, 14:12, Lifestyle CNA
“Ndihem mirë që ajo nuk është këtu tani”/

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Antonela, gjatë një bisede me Donaldin e ka pyetur këtë të fundit se si ndihet pa Semin tani që ajo nuk është në shtëpi.

Donaldi nga ana tjetër nuk ka nguruar të përgjigjet shumë sinqerisht

 ?Si po ndihesh pa Semin këtu??

?Mua me thënë të drejtën më vjen shumë keq për të se e di sa e donte të ishte këtu,e di çfarë vajze është?,-tha Donaldi.

?Duket se ajo e ka zemrën dhe shpirtin e mirë.Shumë herë mund të jet keqkuptuar nga banorët e tjerë në lidhje më marrëdhënien që ju keni pasur?,-tha Antonela.

?Ndjehemi mirë që ajo nuk është këtu tani se e dija që do të ndihej në shumë siklet,?-tha Donaldi.

Kujtojmë se Donaldi është kthyer në emrin më të përfolur të momentit për shkak të afrimitetit me Beatrix, ndërkohë që ka lënë një sqarim pezull me Borën, e cila e takoi kur hyri në ?Big Brother?./CNA.al

Lajmet e fundit nga