LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kejvina Kthella martohet në fshehtësi?/ Detaji që po “çmend” rrjetin

3 Dhjetor 2021, 16:08, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella martohet në fshehtësi?/ Detaji që po

Kejvina Kthella është një nga modelet më të përfolura dhe më të ndjekura të momentit. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën e saj private dhe lidhjet e dashurisë.

Së fundi, modelja i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj ku në Instastory ka publikuar një video ku tregon unazën e martesës.

?U martova?, shkruan ajo krahas videos.

Por ajo që ngre dyshimet se kjo mund të jetë një shaka nga ana e modeles është se postimin e shoqëron me  një emoji ?duke qeshur me lot?.

Kujtojmë se së fundi Kejvina është kujdesur që jeta e saj private të qëndrojë larg syrit mediatik.

Pak muaj më parë ajo publikoi disa foto nga ditëlindja e saj, ku tregonte një mashkull misterioz identitetin dhe imazhin e të cilit e mbajti të fshehtë, për të cilin u aludua se ishte partneri i saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga