LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIP-at shqiptarë reagojnë një zëri për vrasjen e 8-vjeçarit: Dënim maksimal

18 Nëntor 2021, 16:35, Lifestyle CNA
VIP-at shqiptarë reagojnë një zëri për vrasjen e

Ngjarja tragjike në Fier, ku shtetasi Klement Çalamani ka vrarë dhe groposur një fëmijë 8-vjeçar ka tronditur të gjithë opinionin publik.

Kanë qenë të shumtë qytetarët të cilët kanë kërkuar të revoltuar që mostra i cili kreu këtë krim makabër të marrë ndërshkimin maksimal. Mes tyre një zëri kanë reaguar edhe personazhet vip. Me anën e postimeve ata kanë shprehur të gjithë keqardhjen dhe mllefin kundër Çalamanit, duke nisur që nga Flori Mumajesi, Aurela Gaçe, Noyzi, Stresi, Bes Kallaku, Roza Lati, Jul Deda etj./CNA.al

(Aurela Gaçe)

(Bes Kallaku)

(Flori Mumajesi)

(Roza Lati)

(Jul Deda)

 

 

Lajmet e fundit nga