LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bëje për ne”/ Graniti bëhet nostalgjik, kujton momentet me Fifin

17 Nëntor 2021, 19:57, Lifestyle CNA
“Bëje për ne”/ Graniti bëhet nostalgjik, kujton

Pas daljes nga shtëpia e ?Big Brother Vip? Graniti ka qenë i ftuar në disa emisione për të folur në lidhje eksperiencën e tij. Ai ka përmendur shpesh herë Fifin duke lënë të nënkuptuar se ai është penalizuar pikërisht prej saj.

Madje mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të ?Big Brother? është shprehur se u ndje keq që këngëtarja e kishte ?zëvendësuar? shpejt me Dj Dagz.

Por së fundmi me anën e një postimi në Instastory së fundmi ai publikisht ka treguar se është kthyer në një mbështetës të Fifit.

Ai është bërë nostalgjik dhe ka postuar një foto të tij me këngëtaren dhe krahas fotos ka shkruar: “Forca Fifi, bëjë për ne të dy”./CNA.al

Lajmet e fundit nga