LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbuloi se ka një lidhje jashtë shtëpisë/ Beatrix i drejtohet e prekur Kledit: Më ke përdorur

17 Nëntor 2021, 16:07, Lifestyle CNA
Zbuloi se ka një lidhje jashtë shtëpisë/ Beatrix i drejtohet

Disa ditë më parë Kledi mori një surprizë nga ana e ?Vëllait të Madh?. Ai duhet të zgjidhte një nga vajzat dhe të bëntë një takim me të.

Kledi zgjodhi Beatrix dhe më vonë ka pranuar se ka një pëlqim për të dhe dëshiron ta njohë më shumë.

Por e dashura dhe njëkohësisht bashkëjetuesja gjermane e Kledit është bërë publike edhe për publikun shqipatar. Edhe Kledi e pranoi lidhjen me të.

Si duket kjo ka prekur Beatrix-en.

Gjatë një bidese ditën e sotme me Kledin ajo i ka thënë se ai e ka përdorur./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga