LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- Surprizohet Donaldi/ Romeo fluturon me parashutë mbi shtëpinë e “Big Brother Vip”

16 Nëntor 2021, 12:59, Lifestyle CNA
VIDEO- Surprizohet Donaldi/ Romeo fluturon me parashutë mbi

Gjatë ditës së sotme Donaldi ka marrë një surprizë nga vëllai i tij binjak Romeo Veshaj.

Romeo ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë për të surprizuar vëllain e tij pasi është shafqur me parashutë pranë  shtëpisë se ?Vëllait të madh?.

Ai ka thirrur disa herë emrin e Donaldit që ai të mund ta dëgjonte. Në një moment dëgjohet teksa i thërret: ?Demi i vëllait, të do vëllai?.

Pas kësaj surprize kaq të veçantë është parë Donaldi shumë i prekur dhe më lot në sy. Kledi dhe Semi kanë qëndruar pranë tij./CNA.al

 

 

A post shared by ?? (@adoreee.donald)

Lajmet e fundit nga