LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Kafshon dhe puth në qafë një tjetër banor/ Fifi harron Granitin

17 Nëntor 2021, 08:26, Lifestyle CNA
Video-Kafshon dhe puth në qafë një tjetër banor/ Fifi harron

Fifi pas daljes së Granitit i është sulur një tjetër banori në shtëpi duke përqafuar, puthur dhe kafshuar.

Ajo tashmë, pas Granitit po gjuan DJ GAZ.

Dhe në një video të publikuar nga faqja e Big Brodher Vip, duket  këngëtarja e cila nuk ?përmbahet? aspak dhe e mbulon në puthje dhe kafshime DJ.

Nuk duken si puthje mes shokësh apo miqsh, pasi DJ, shfaqet tejet i eksituar duke e shtrënguar./CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga