LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Love Story” nis sezonin e ri/ Alketa Vejsiu thumbon hapur “Përputhen”: Ne nuk do të kemi…

16 Nëntor 2021, 07:26, Lifestyle CNA
“Love Story” nis sezonin e ri/ Alketa Vejsiu thumbon hapur

Mbrëmjen e djeshme ka nisur sezoni i dytë i emisionit ?Love Story?. Ky sezon i ri ka sjellë disa ndyshime në formulën  e programit. Këtë vit do të jenë 2 vajza dhe 2 djem në fron për të zgjedhur mes shumë pretendentëve.

Në nisje të emisionit Alketa Vejsiu ka thumbuar keq emisioni ?Përputhen?.

Ajo është shprehur se gjithçka në emision do të jetë spontane dhe pa asnjë lloj skenari.

?Sot ju prezantoj jo vetëm djalin e Robert Aliajt që do të jetë në fron, por 4. Kemi zgjedhur 4 të rinj. Kris vjen nga Belgjika, djalit tjetër vjen nga Gjermania, Kemi dhe dy vajza me mendje plot.

Një tjetër moment i rëndësishëm i këtij spektakli është se ju doni një spektakël pa skenar, kështu do ë jetë Love Story, nuk do të ketë skenar dhe do të lihet dashuria që të rrjedh natyrshëm si një përrallë?, është shprehur Alketa Vejsiu./CNA.al

Lajmet e fundit nga