LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas sherri në “Përputhen”/ Ritvana-Bashkimit: Ta fus me shishe kokës

15 Nëntor 2021, 20:55, Lifestyle CNA
Plas sherri në “Përputhen”/ Ritvana-Bashkimit: Ta fus me

Gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin ?Përputhen? ka pasur disa përplasje të ashpra. Ditën e sotme u rikthye në studio Ritvana. në lidhje me të Bashkimi ka kërkuar që të përjashtohet nga programi dhe se nuk e lejon dhe as nuk do të komunikojë me njerëz që i shajnë familjen. Kjo ka ndezur një debat të ashpër  mes tyre. Me zë të larta zëri ajo i kërkoi të mos përfshijë familjen dhe i kërkoi të mos merret fare me të.

Pjesë nga biseda:

Bashkimi: Nuk merrem me njerëz që shajnë me familje.

Ritvana: Edhe familja ime i sheh ato. Mbaj përgjegjësi për fjalët që thua, nuk kam ardhur të stresohem, por të shijoj eksperiencën time. Po nuk të pëlqeva mos e zgjat fare, ta fus shishe kokës, nuk të llogaris fare. Nuk mban përgjegjësi për fjalët e veta. Mos u merr me mua fare.

Bashkimi: Merrem me çfarë të dua, a ke ardhur në emision?

Ritvana: A të përmend unë ty? Nuk ka turp fare. Shpesh herë ka folur për mua. Mos e manipulo, mos përqesh, mos ironizo se nuk ke surrat as ti, as askush./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga