LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Tha se nuk i merr burrin njeriu”/ Bieta i kundërpërgjigjet Rozës: Jeton me famën e këtij emisioni

16 Nëntor 2021, 07:10, Lifestyle CNA
“Tha se nuk i merr burrin njeriu”/ Bieta i

Para dy ditësh e ftuar në emisionin ?Expuls? të RTV Ora nga Ronaldo Sharka Roza Lati hodhi sërish kunja për moderatoren Bieta Sulo.  Kujtojmë se shpesh herë ajo është shprehur se është ndjerë shumë e ofenduar kur kishtë dhënë intervistë për moderatoren dhe si duket akoma  nuk i ka dalë inati.

?Shiko e pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin, flisnin për serialin Snob. Një mikpritje shumë të mirë, i bëri komplimente, e priti shumë mirë, mesa duket e kishte personale me mua. Po ne nuk është se ja marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty.?,- tha Roza ne ?Expuls?.

Si duket ka ardhur edhe kundërpërgjigje nga Bieta.

?Sukses i këtij emisioni është dhe fakti që njerëz, të cilët kanë qenë protagonistë në këtë emison në  ?Ftese ne 5?, vazhdojnë dhe jetojnë me famën e kësaj daljeje televizive edhe 6 muaj ose në qoftë se kanë qenë më herët të ftuar apo një vit më përpara unë ndjej nga zemra të them: Faleminderit?,- tha Bieta dje në hapjen e emisionit “Ftesë në 5”./CNA.al

Lajmet e fundit nga