LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Ada nuk i lë vend imagjinatës/ Provokon ndjekësit me format e saj bombastike

15 Nëntor 2021, 19:44, Lifestyle CNA
FOTOT- Ada nuk i lë vend imagjinatës/ Provokon ndjekësit me

Ada ka qenë një nga vajzat më të përfolura në ?Përputhen? e cila ra direkt në sy për fizikun e saj ?bombastik?.

Ajo u përfol gjithashtu edhe për operacionet plastike, për të cilat ajo tregoi se është e vërtetë dhe se nuk pendohej për të gjitha operacionet që ka ndërmarë për të perfeksionuar pamjen e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagramin e saj ku duket e veshur me një fustan shumë provokues, të ngushtë pas trupit dhe shumë elegant.

Ndiqni fotot e mëposhme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga