LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Babai im”/ Vëllezërit korçarë vijnë me një këngë të re: Për të gjithë që kanë përjetuar të njëjtën gjë...

16 Nëntor 2021, 12:25, Lifestyle CNA

Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë sjellë një këngë të re me titull ?Babi im?.

Me anën e një postimi në rrjetet sociale ata shkruajnë se kjo këngë është një dedikim për kampionin, Artur Kreka dhe në të mund të gjejnë vetën shumë njerëz që kanë përjetaur të njëjtën gjëndje.

Postimi i plotë?

?Babi im?! Kënga jonë e re

Dedikuar kampionit korcar, Artur Kreka.

C?do njeri që ka përjetuar te njejten gjendje mund te gjejë veten me këtë krijim shpirteror.

Shëndet dhe mbarësi ju urojmë!/CNA.al

Lajmet e fundit nga