LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Do jem këtu, deri në momentin që do lodhem"/ Dj Pm vijon me deklarata për Sarah

16 Nëntor 2021, 11:02, Lifestyle CNA
"Do jem këtu, deri në momentin që do lodhem"/ Dj Pm

Gjatë një bisede me Fifin, Dj Pm ka folur në lidhje me ndjenjat që ka ndaj Sarës.

Kujtojmë se Dj Pm dhe Fifi  kanë shumë shoqëri me njëri-tjetrin, edhe për faktin se janë të dy nga Kosova.

Konkretisht për faktin që Sarah ende nuk nuk ka deklaruar ndonjë pëlqim ndaj tij. Nga ana tjetër ai është shprehur se nuk do të nxitohet.

?Kur të është Sara e gastshme si për po ose për jo, unë këtu jam, deri sa të lodhem një ditë?, shtoi më tej Dj Pm.

Pajtimi që në hyrje të “Big Brother Vip” ka shprehur pëlqim ndaj Sarah, na mbetet të presim si do të vijojë marrëdhënia mes tyre./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga