LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Einxhelit nuk i del inati me Ilirin: Nuk e respektoj dot, ka sjellje skandaloze

16 Nëntor 2021, 10:08, Lifestyle CNA
Einxhelit nuk i del inati me Ilirin: Nuk e respektoj dot, ka sjellje skandaloze

Ditët e fundit mes Einxhel dhe Ilirit ka pasur debate shumë të forta të cilat kanë degraduar deri në ngritje zëri dhe ofendime.

Si duket moderatores akoma nuk i ka dalë inati me Ilirin.

Gjatë një bisede me Fifin dhe Dj Pm ajo ka komentuar Ilirin duke u shprehur se ai ka një sjellje skandaloze dhe nuk mund të krijijë respekt për të.

Bukuroshja vazhdon të jetë e inatosur me Ilirin dhe këtë gjë e ka shprehur edhe në një bisedë me Fifin dhe Dj Pm dhe e ka quajtur sjelljen e Ilirit skandaloze e ka thënë se nuk e respekton dot.

Einxhel: Nuk sillem dot keq me Sabianin. Edhe pse mund të ketë plot gjëra që nuk më pëlqejnë, nuk sillem dot keq. As nuk i them dot asnjë gjë se kam respect nga mënyra se si sillet. Kurse për atë njeri, nga mënyra se si sillet, për moshën që ka unë prapë se respektoj dot se ka sjellje skandaloze. Sabiani prapë sot i shkreti tentoi e tha ?mos e vazhdoni se dhe ai po thotë fjalë të rënda dhe ti po thua fjalë të rënda?. Prapë i shkreti u përpoq ta mbronte, ta shpëtonte nga situata. I thashë ?Sabian të kam shpirt, të kam zemër, por të lutem mos u fut.

Pm: Po ndihet keq edhe Sabiani.

Fifi: Se dimë Fifin me kë është. ?Me kë është Fifi? Me cilin grup është??. Janë thënë shumë sene dhe unë jamë mbushur./CNA.al

Lajmet e fundit nga