LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Një mami seksi/ Arbenita Ismaili pozon me fustani e zi dhe tregon linjat perfekte trupore

16 Nëntor 2021, 08:26, Lifestyle CNA
FOTO- Një mami seksi/ Arbenita Ismaili pozon me fustani e zi dhe tregon

Arbenita Ismaili është një nga modelet shqiptare më të komentuara në median rozë. Ajo po zhvillon karrerën e saj në Britaninë e Madhe dhe po korr mjaf sukses.

Kujtojmë se gjithashtu ajo është bërë nëna e një vajze dhe po bashkëjeton me reperin kosovar Fero.

Arbenita njihet gjithashtu për fotot e saj provokuese të cilat i shpërndan në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto shumë seksi, ku duket e veshur me një fustan elegant në ngjyrë të zi të ngushtë pas trupi, i cili i ekspozon edhe format e saj perfekte trupore.

Fotoja është komentuar dhe pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.

Për më shumë foto të modeles ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga