LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali i radhës në “Përputhen”/ Zbulohet i dashuri i Antonias jashtë programit

16 Nëntor 2021, 08:40, Lifestyle CNA
Skandali i radhës në “Përputhen”/ Zbulohet i dashuri

Antonia, konkurentja e ?Përputhen? është kthyer në një nga vajzat me të komentuara të momentit.

Së fundmi ajo është kapur ”mat” me një djalë jashtë programit.

Faqja e Instagramit ?Vipat e Bllokut? ka postuar një video në Instastory ku duket Antonia me një djalë i cili pretendohet  se është i dashuri i saj dhe quhet Ergys.

Dyshimet se Antonia ka një lidhje jashtë programi kanë nisur që kur ajo mori një dhuratë anonime në emision. Edhe konkurentët kanë vënë në pikëpyetje nëse ajo ka lidhje apo jo jashtë programit./CNA.al

Lajmet e fundit nga