LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- ‘Shokon’ këngëtarja e njohur/ Fton fansin në skenë dhe pastaj i urinon në fytyrë

16 Nëntor 2021, 09:20, Lifestyle CNA

Gjatë festivalit të muzikës rock ?Rockville? ta pranishmit janë ?shokuar? nga këngëtarja e grupit ?Brass Against? Sphia Urista e cila gjatë performancës ftoi në skenë një fans, të cilit pak minuta më vonë video-ja e publikuar ne Youtube tregon se i urinoi në fytyrë.

Në momentin kur ndodhi kjo ngjarje grupi i njohur po performonin një interpretim të ?Ëake Up? të ?Rage Against the Machine

Në video duket Sphia e cila pasi ftoi një fans në skenë i tha të shtrihej. Ajo më pas uli pantallonat e saj dhe u shfaq duke urinuar në fytyrën e tij, ndërsa ende performonte këngën.

Njerzit që ndoqën koncërtin dhe më tej ata të cilët e panë në rjetët sociale janë tronditur nga kt veprim dhe e kanë quajtën momentin ?të neveritshëm?.

Mësohet se më tej grupi me bazë në Neë York ka kërkuar falje dhe tha se Urista ?ishte nxituar?./CNA.al

Lajmet e fundit nga