LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijon debati mes banorëve/ Fifi-Ilirit: Mësohu që edhe të tjerët...

16 Nëntor 2021, 14:16, Lifestyle CNA
Vijon debati mes banorëve/ Fifi-Ilirit: Mësohu që edhe të

Debati dhe tensionet me Fifit dhe  Ilirit kanë vazhduar edhe gjatë ditës së sotme.e sotëm. Si duket Ilirit nuk i ka dalë akoma inati me Fifin dhe vazhdon të mos pranojë ofendimin që ajo i bëri atij.

Fifi u shpreh në këtë mënyrë:

?Je shumë dobët si njeri.Ti nuk ke shans të më thuash mua balerin i dështuar.Kur pi duhet të dish cfarë pin dhe sa e mban pijen?.

Gjate ditës së sotme, Fifi nga ana tjetër i thot atij që ajo cfarë i tha ishte thjesht shaka dhe nuk kishte pse ai ta merrte kaq seriozisht.

?Ishte thjesht shaka nuk kisha qëllim të mërzisja,por kur ti bën shaka mësohu që edhe të tjerët do të ta kthejnë?-tha ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga