LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza e tij feston sot ditëlindjen/ Niko Peleshi poston foton familjare

16 Nëntor 2021, 12:15, Lifestyle CNA

Aleksia Peleshi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të mediave rozë.

Vajza e ministrit Niko Peleshi feston sot përvjetorin e 20-të dhe në këtë ditë të veçantë ministri ka vendosur të postojë një foto të plotë të familjes së tij së bashku me bashkëshorten, Aleksian dhe 2 djemtë e tij.

Kujtojmë që Aleksia, kohët e fundmit ka qenë gjithmonë në qendër të mediave, për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me aktorin, Romeo Veshaj madje thuhet se dyshja po bashkëjeton me njëri-tjetarin.
Gjithsesi ky lajm nuk është konfirmuar nga asnjëri prej tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga