LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Zbulohet ish e dashura e Kledit/ Modele e njohur shqiptare

16 Nëntor 2021, 12:06, Lifestyle CNA
FOTO-Zbulohet ish e dashura e Kledit/ Modele e njohur shqiptare

Khaoula Selmi, bashkëjetuesja e Kledit, konkurentit të “Big Brother Vip” tregoi se prej 6 vitesh janë në një lidhje dhe foli me shumë pozitivitet për të dashurin e saj ku tregoi se nuk është xheloze.

Por duket se gjërat ndryshuan pas takimti romantik në të cilin  Kledi shprehu hapur pëlqimin për Beatrixin.

Gjatë spektaklit, Arbana zbuloi se Khaoula ka refuzuar t?i bëjë surprizën që kishin parashikuar për Kledin.

Por po qarkullon dyshimi në rrjet se Kledi ka mbajtur në lidhje paralele në fillimet e tij.

Kjo për faktin se në vitin 2016, pra, pesë vite më parë ai është përfolur për një romancë me një modele nga Shqipëria, Kristina Bakiun, shoqen e ngushtë të Adrola Dushit.

Ndërkohë në prill të atij viti, me media u publikua lajmi i romancës së Kristinës me kushëririn të ish-burrit të Adrolës, Adisit, i cili dhe i kishte prezantuar.

Në kohën që doli lajmi, thuhej se ata kishin kohë që frekuentoheshin, ndërkohë që Kledi ishte në një lidhje po ashtu të re me gjermanen. Pesë vite më parë, pasi lajmi se Kristina (në atë kohë më aktive në jetën si modele) ishte e lidhur me një model që njihej më shumë jashtë Shqipërisë, Kristina reagoi, duke zgjedhur të mos i prishte Kledit me lidhjen e tij.

Modelja dhe ish-Miss Universe Albania 2013, Kristina Bakiu, u komentua jo pak në media për këtë lidhje dashurie shoqëruar me foto pushimesh së bashku.

Në lidhje me historinë për modelin shqiptar Kledi Hysa, i cili e zhvillonte karrierën e tij në Zvicër, njëkohësisht djali i hallës së bashkëshortit të modeles, Adrola Dushi, mikeshë e ngushtë e Kristinës, ajo tha: ?Kledi është një mik i imi shumë i mirë, ai është kushëriri i Adisit, bashkëshortit të Adrolës dhe sa herë që vjen në Tiranë ne takohemi si miq. Ju e dini lidhjen time të ngushtë me Adrolën, atë e dua shumë si motër dhe si shoqe, nuk e dua si kunatë?, u shpreh aso kohe Kristina.

Lajmet e fundit nga