LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surpriza e Romeos për Donaldin/ Emocionohet edhe Bora Zemani

16 Nëntor 2021, 13:31, Lifestyle CNA
Surpriza e Romeos për Donaldin/ Emocionohet edhe Bora Zemani

Ditën e sotme Romeo ka vendosur të bëjë një surprizë për vëllin e tij Donaldin.

Ai ka vendosur të fluturojë më parashutë në shtëpinë e ?Big Brother Vip? dhe të përshëndesë Donaldin duke ju drejtuar: ?Dem i Vëllait?.

 

 

A post shared by ?? (@thugbora)

Donaldi nga ana tjetar është emocionuar shumë ngë surpriza dhe ka mbushur sytë me lot.

Në lidhje më këtë moment të bukur ka reaguar edhe Bora e cila ka shpërndarë videon e cila ka qarkulluar me shpejtësi në Internet dhe ka vendosur disa zemra./CNA.al

Lajmet e fundit nga