LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ada poston foton seksi/ Erik Fullani nuk i reziston dot

16 Nëntor 2021, 14:05, Lifestyle CNA
Ada poston foton seksi/ Erik Fullani nuk i reziston dot

Ish konkurentja e ?Përputhen? Iraida ka qenë një nga vajzat më të komentuara   e cila bëri shumë zhurmë në rrjet edhe për pajmen e saj shumë ekzotike. Shpesh herë Ada  u akuzua për ndërhyrje  plastike dhe ajo asnjëhërë nuk e ka pasur problem t?i pranojë.

Së fundmi Ada ka postuar një foto shumë seksi nga Spanja ku duket e veshur me një palë bikini shumë provokuese.

Si duket kësaj fotoje nuk i ka rezistuar as djali i ish guvernatorit të bankës së shqipërisë Ardian Fullani, Eriku.

Si duket Erikut i ka pëlqyer shumë fotoja dhe krahas saj ka komentuar: ?Ncncnc?, duke e shoqëruar me emoji duke qeshur.

Dyshja ka lënën të nënkuptuar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin pasi edhe Ada i është drejtuar duke i thënë: ?Dritaaaa”./CNA.al

Lajmet e fundit nga