LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banorët e “Big Brother Vip” kundër Ilirit: Të irriton shumë

17 Nëntor 2021, 14:46, Lifestyle CNA
Banorët e “Big Brother Vip” kundër Ilirit: Të irriton

Që në hyrje të ?Big Brother Vip? Iliri ka krijuar shumë debate me banorët. Kujtojmë se debatet më të shumta kanë qenë me Donaldin të cilat kanë degradur deri në ngritje zëri dhe ofendime.

Së fundmi ai ka pasur mosmarrëveshje kryesisht me Fifin, Einxhel ku janë përfshirë edhe banorët e tjerë.

Si duket  ata vijojnë të jenë të acaruar në lidhje me Ilirin.

Gjatë një bisede midis Donaldit, Fifit, dj DGZ dhe Sabianit është folur për Ilirin dhe pothuajse të gjithë ishin në një mendje se balerini ka nisur të acarojë shumë të gjithë.

Ndiqni videon e mëposhtme./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga