LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Semi bën një tjetër deklaratë të fortë/ “Më pret dikush jashtë…”

17 Nëntor 2021, 15:18, Lifestyle CNA
Semi bën një tjetër deklaratë të fortë/

Semi është një nga banoret më të komentuara brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip?. Kujtojmë se që në fillim afrimiteti i saj me Donaldin bëri xhiron e rrjetit. Por pas hyrjes së Borës gjithçka u sqarua.

Me pas u përfol për raportin me Granitin, por si duket as me ish futbollistin Semi nuk ka asgjë më shumë se shoqëri.

Gjatë ditës së sotme Semi ka pranuar se ka një pëlqim jashtë shtëpisë dhe se është e sigurt që është duke e pritur.

Më tej ajo është shprehur se nuk e ka idenë se si do të shkojnë gjërat pas daljes së saj, pasi nuk kishte shumë kohë që e njihte para hyrjes në BBV./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga