LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je bërë si pleqtë nga liqeni”/ ‘Plas’ sërish mes Einxhel dhe Ilirit

17 Nëntor 2021, 18:37, Lifestyle CNA
“Je bërë si pleqtë nga liqeni”/ ‘Plas’

Prej ditësh është komentuar shumë debati mes Ilirit dhe Einxhel, madje në këtë debat janë bashkuar edhe banorë të tjerë, një pjesë e të cilëve kanë mbajtur anën e Ilirit dhe një pjesë tjeter anën e Einxhelit.

Së fundmi një tjetër diskutim i ashpër mës dyshës ka degarduar në ngritje zëri dhe ofendime.

Biseda:

Einxhel: Duhet të tregosh më shumë pjekuri

Iliri: Nuk ma tregon dot ti pjekurinë

Einxhel: Iliri ka bërë përçarje moshore

Iliri: Ti kur erdhe nuk kishe asnjë shok.

Einxhel: Iliri gjithë këtë kohë më është dukur si plak pervers që më ka ndjekur mua çdo lëvizje.Pse më quan Zhulietë?

Iliri: Sepse u bëre papritur shumë e dashur dhe ke bërë veprime të cilat mua më janë dukur të ekzagjëruara.

Einxhel: Ti je si pleqtë nga Liqeni që shohin çifte, ngele duke më parë se ça bëj unë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga