LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Samiu ironizon keq djemtë e "Përputhen”: Janë bërë si politikanë që…

17 Nëntor 2021, 18:17, Lifestyle CNA
Samiu ironizon keq djemtë e "Përputhen”: Janë

Gjatë mbrëmjes së sotme në ?Përputhen? Samiu, një nga konkurentët e rinj ka shprehur hapur pëlqimin për Efin, madje ai shtoi se ajo është arsyeja e vetme pse ai vijojn të jetë në emision.

Ai ka bërë gjithashtu edhe një ironi drejtuar Brunos por ka përfshirë edhe djemtë e tjerë duke u shprehur se ata janë kthyer në politikanë që luftojnë vetëm për karrige.

Kujtojmë se sot në studio ka pasur edhe një debat të fortë mes Samiut dhe Efit, pasi kjo e fundit i ka kërkuar ?llogari? pse në program nuk shfaq interes, ndërsa në prapaskenë po./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga