LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mos i trego Cristiano-s të lutem”/ Komenti i Georgina Rodriguez në foton e Messi-t bën xhiron e rrjetit

17 Nëntor 2021, 16:51, Lifestyle CNA
“Mos i trego Cristiano-s të lutem”/ Komenti i Georgina

Në të gjithë botën, emrat më të përfolur të sportit janë Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.

Gjithsesi dyshja gjithmonë janë konsideruar si rivalë prandaj edhe një koment i lënë nga Georgina në foton e Messi-t ka bërë xhiron e rrjetit.

Në një postim të futbollistit Georgina ka komentuar duke i vendosur dy zemra të bardha dhe një figurë zjarri.

Disa nga komentuesit e shohin këtë si një tradhëti ndaj Cristiano-s.

?Ok, mos i trego Cristiano-s të lutem?, i ka kthyer përgjigje me humor njërit prej ndjekësve Georgina./CNA.al

Lajmet e fundit nga